Nõmme Kultuurikeskuse 18. 09.  korraldatud kooliastujate kabeturniiri tulemused

 

Tüdrukud.

1.              Mirjam Kallikorm(Nõmme Gümnaasium)              5 punkti 8-st võimalikust

2.              Krisse Mai Vahar(Saku Gümnaasium)                  5 punkti

3.              Linda Liis Kannukene(Vanalinna HK Põhikool)            5 punkti

4.              Grete Liis Kelder(Püha Miikaeli Kool)                 4 punkti

5.              Anete Lett(Saue Gümnaasium)                          1 punkt.

 

Võrdsete punktide korral määras paremusjärjestuse omavahelised tulemused.

 

Poisid.

1. Magnus Kleesmann(Pääsküla Gümnaasium)           10 punkti 10-st võimalikust

2. Martin Tooming(Nõmme Gümnaasium)         8 punkti

3. Ramon Leppar(Nõmme Erakool)                   6 punkti           

4. Ivan Zadonski(Haabersti Vene Gümnaasium) 6 punkti

5. Jarkko Kaspar Kalmus(Pääsküla Gümnaasium) 6 punkti

6. Sten Martin Sassi(Nõmme Erakool)               5 punkti

7. Martin Aleksander Tsahkna(Nõmme Põhikool) 5 punkti

8. Rasmus Olli(Nõmme Erakool)                       5 punkti

9. Rihard Mägi(Laagri Kool)                               4 punkti

10. Hugo Aarna(Kivimäe Põhikool)                    2 punkti

11. Gregor Prii(Nõmme Põhikool)                      2 punkti

12. Kaarel Pillart(Keila Kool)                              1 punkt.

Võrdsete punktide korra määras paremusjärjestuse vastaste punktide summa(ilma halvimata).

Kohtunikud Heinar Jahu ja Hans Robert Kannukene Nõmme Kabeklubist.

 

 

Eesti pisikadettide(kuni 10) MV 64-r. Kabes, Malemajas 17.09.2012

 

1

 

 

Taimre, Kris

 

13

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

2

 

 

Lokotar, Priit

 

12

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

3

 

 

Golubkov, Rasmus

 

11

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

4

 

 

Lelumees, Gregor

 

8

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

5

 

 

Soo, Armin

 

8

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

6

 

 

Kivi, Christian

 

8

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

7

 

 

Järv, Ike-Joel

 

8

 

 

 

 

8

 

 

Telgmaa, Jako

 

7

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

9

 

 

Mäesalu, Rando

 

7

 

 

 

 

10

 

 

Rool, Rasmus

 

6

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

11

 

 

Talviku, Lennart-Samuel

 

6

 

 

 

 

12

 

 

Wassenaar, Richard Johannes

 

5

 

 

 

 

13

 

 

Mäesalu, Kaupo

 

5

 

 

 

 

14

 

 

Pedanik, Pepe

 

4

 

 

 

 

15

 

 

Mugur, Henri

 

4

 

 

 

 

 

 

1

 

 

Rool, Liis Marii

 

12

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

I koht lisamängus

2

 

 

Kurm, Karoliina

 

12

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

II koht lisamängus

3

 

 

Amor, Eliisabet

 

10

 

 

 

 

 

4

 

 

Sõmer, Eliisabet

 

8

 

 

 

 

 

5

 

 

Kannukene, Linda Liis

 

7

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

 

6

 

 

Vahar, Krisse Mai

 

6

 

 

Nõmme Kabeklubi

 

 

7

 

 

Metsaveer, Greta-Liisi

 

5

 

 

 

 

 

8

 

 

Kask, Margit

 

5

 

 

 

 

 

9

 

 

Nahkor, Nora

 

3

 

 

 

 

 

10

 

 

Kääramees, Adeele

 

2